Driedubbele Deining

Driedubbele Deining - Milly Johnson | Stml-tunisie.org

...irect bestellen via Books in Belgium, de slimme keuze van meer dan 1200 boekverkopers! Driedubbele deining ... PDF Lentekriebels.qxp 6-1-2011 9:25 Pagina 1 LENTEKRIEBELS ... . Auteur: Milly Johnson. Nederlands 350 pagina's. Truth & Dare. maart 2007. Samenvatting. Helen, Janey en Elizabeth zijn vriendinnen sinds de dag waarop ze door hun lerares Latijn naast elkaar werden gezet. Ze lopen tegen de veertig, zijn getrouwd of happy single. Driedubbele deining. Oorspronkelijke titel: The Yorkshire pudding club: Uitgever: 1ste Nederlandse uitgave in 2007 bij Truth & Dare: Genre: Chicklit: Korte omschrijving. Helen, Janey en Elizabeth zijn vriendinnen sinds de dag waarop ze door hun lerares Latijn naast elkaar w ... Driedubbele deining Boek PDF Online ... . Helen, Janey en Elizabeth zijn vriendinnen sinds de dag waarop ze door hun lerares Latijn naast elkaar werden gezet. Driedubbele deining Lentekriebels fmg- Milly Johnson - Zomervlinders.indd 2 4/18/2011 10:47:56 AM. Milly Johnson OMER-VLINDERS fmg- Milly Johnson - Zomervlinders.indd 3 4/18/2011 10:47:56 AM. Oorspronkelijke titel: A Summer Fling Oorspronkelijke uitgave: Eerste uitgave -./. door Pocket Books, een imprint van Simon & Compra Zomerliefde: 2 romans: Perfecte liefde & Driedubbele deining. SPEDIZIONE GRATUITA su ordini idonei 'Driedubbele deining' gaat over Helen, Janey en Elizabeth, drie vrouwen van tegen de veertig die al van jongs af aan bevriend zijn. Zij lijken hun leven alledrie prima op de rails te hebben, maar toch hebben zij ieder nog zo hun wensen en verlangens. Driedubbele deining Lentekriebels.qxp 6-1-2011 9:25 Pagina 2. LMilly Johnson ENTE-KRIEBELS Vertaald uit het Engels door Ineke van Bronswijk Lentekriebels.qxp 6-1-2011 9:25 Pagina 3. Oorspronkelijke titel: A Spring Affair Oorspronkelijke uitgave: Eerste uitgave 2009 door Pocket Books,...

INFORMATIE

AUTEUR
Milly Johnson
DIMENSIE
4,68 MB
BESTANDSNAAM
Driedubbele Deining.pdf

OMSCHRIJVING

De grote verrassingen in het leven van drie boezemvriendinnenHelen, Janey en Elizabeth zijn vriendinnen sinds de dag waarop ze door hun lerares Latijn naast elkaar werden gezet. Ze lopen tegen de veertig, zijn getrouwd of happy single, hebben een leuke baan en ogenschijnlijk is er dus niets dat in hun leven ontbreekt. Of toch wel?Helen wil graag een kind en sleept haar vriendinnen mee naar een soort bedevaartsplek voor onvruchtbare vrouwen; Janey hoopt nu eindelijk die langverwachte promotie te krijgen en Elizabeths grote liefde keert terug uit het buitenland. Ineens staat het leven van de drie vrouwen op zijn kop: de meest onverwachte verrassingen dienen zich aan en de vriendinnen worden geconfronteerd met hun diepste verlangens en geheimen. Onder het genot van vele koppen thee en potten vol olijven is het tijd voor verandering...Driedubbele deining is een bitterzoete roman over vriendschap, relaties en opspelende hormonen. Voor de liefhebbers van Josie Lloyd & Emlyn Rees en Marilyn French. Dit boek combineert de feel good van The Ya-Ya Sisterhood met de ontroering van Steel Magnolias.Milly Johnson (1964) had verschillende kantoorbanen voor ze als full time tekstschrijver aan de slag ging bij kaarten-fabrikant Hallmark. Inmiddels schreef ze vier boeken. Milly woont, net als de drie vriendinnen uit haar roman, met haar man en twee zoons in Barnsley, Engeland.

Wil je het boek lezen?Driedubbele Deining in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Milly Johnson. Lezen Driedubbele Deining Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN